Fotospacer po Barczewie z aparatami Panasonic Lumix G – ZAPISY!

Tomek Kulas 1 lipca 2015

Печать

Rozpoczynamy zapisy na trzeci już Fotospacer w miejscach, które to Wy wybraliście w konkursie Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski. 19 lipca wybieramy się na Warmię, do jednego z najpiękniejszych, choć przez wielu nieodkrytych jeszcze miast w Polsce: Barczewa! 

 

Kontynuujemy trzeci, ostatni etap konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski! Konkursu naprawdę niezwykłego, bo w pierwszym etapie to Wy zgłaszaliście miejsca, w których warto urządzić Fotospacer (szczegóły tutaj), a w drugim to Wy wybraliście spośród nich 5 Fotograficznych Pereł Polski (szczegóły tutaj). Teraz też wszystko zależeć będzie od Was, bo w trzecim etapie konkursu wybierać będziemy najładniejsze zdjęcia wykonane przez Was podczas każdego z tych pięciu „perłowych” Fotospacerów. Zaś autor zdjęcia najlepszego z najlepszych otrzyma w nagrodę aparat Panasonic Lumix G! Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

 

Trzeci z „perłowych” Fotospacerów odbędzie się 19 lipca w Barczewie. My byliśmy już w tym miasteczku na Fotospacerze próbnym i chodziliśmy po nim po prostu ZAUROCZENI. Nie wiemy, jak to sobie wyobrazicie, ale naszym zdaniem Barczewo to niesamowite połączenie Wenecji i Pragi, na dodatek z lekką domieszką Los Angeles. Nie widzicie tego jeszcze? To może warto przyjechać i przekonać się na własne oczy? 😉 Zdecydowanie warto!

 

To nieduże, ale tak urocze i nasycone wspaniałymi zakątkami miasteczko, że już podczas fotospaceru próbnego rezygnowaliśmy z żalem z niektórych miejsc i atrakcji, które też „koniecznie należałoby zobaczyć”. Ale i tak przewidujemy, że nasz Fotospacer potrwa około 4 godzin, może nawet ciut więcej! W tym czasie odwiedzimy między innymi stary, częściowo opuszczony cmentarz, obejrzymy zabytkowe kościoły, ocalałą cudem synagogę, mnóstwo mostków, kanałków i rzek, wiele wspaniałych kamienic (również od środka), rynek, wieżę, zamek, malowniczy staw… To będzie przepiękny Fotospacer!

 

Mało tego, ten Fotospacer przeznaczymy mocniej niż kiedykolwiek na ćwiczenie zdjęć portretowych. Ale nie będą nam pozowały modelki! W jednym z otwartych specjalnie dla nas (naprawdę!) miejsc na zabytkowym fortepianie zagra dla nas piękna, a równocześnie bardzo utalentowana i wykształcona pianistka. W innym miejscu, które również otworzy swoje podwoje w niedzielne popołudnie tylko dla naszej grupy, będziemy mogli zobaczyć i fotografować młodą malarkę w jej pracowni, podczas malowania obrazu. Sądzimy, że zarówno w pierwszej, jak i drugiej sytuacji będą to okazje do wykonania wspaniałych ujęć, w czym pomogą nam jasne obiektywy portretowe Panasonic Lumix G.

 

No właśnie, tak samo jak podczas poprzednich Fotospacerów, towarzyszyć nam będą najnowsze aparaty i obiektywy Panasonic Lumix G. Będzie można wypróbować mnóstwo różnorodnego sprzętu, będzie można fotografować z użyciem niezwykłych obiektywów takich jak rybie oko, naleśnikowe, ale jasne obiektywy stałoogniskowe, obiektywy makro, profesjonalne i bardzo szybkie zoomy, obiektywy firmy Leica… Każda osoba testująca aparat Panasonic Lumix G otrzyma też od nas kartę pamięci o pojemności 8 GB.

 

Jak zawsze, udział w Fotospacerze jest bezpłatny.

 

MIEJSCE:

Barczewo
Szczegóły podamy w mailach wysłanych do osób, które zapiszą się na ten Fotospacer.

 

Czas:

– 19 lipca 2015 roku

– wyruszamy o 15.00

– spacer trwać będzie mniej więcej do godziny 19.00

 

SPRZĘT:

Do dyspozycji będziemy mieli około 40 najnowszych aparatów Panasonic Lumix G (m.in. G7, GH4, GF7, GM5…) wraz ze standardowymi obiektywami, a do tego mnóstwo dodatkowych obiektywów: portretowych, reportażowych, telezoomów, jasnych stałek, rybich oczu, naleśników, makro itd. Będzie można testować ten sprzęt podczas trwania całego Fotospaceru, zaś osoby testujące aparaty otrzymają dodatkowo karty pamięci 8 GB.

 

Planujemy też oczywiście fotogeniczne niespodzianki! Przecież wszystkiego nie możemy Wam tak od razu zdradzić 😉

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

Kategorie:

Tagi:

O autorze


Dodaj komentarz