Fotospacer po Dolinie Chochołowskiej z aparatami Panasonic Lumix G – ZAPISY!

Tomek Kulas 3 czerwca 2015

Печать

Rozpoczynamy zapisy na drugi już Fotospacer w miejscach, które to Wy wybraliście w konkursie Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski. 21 czerwca wybieramy się w Tatry, do Doliny Chochołowskiej! 

 

Kontynuujemy trzeci, ostatni etap konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski! Konkursu naprawdę niezwykłego, bo w pierwszym etapie to Wy zgłaszaliście miejsca, w których warto urządzić Fotospacer (szczegóły tutaj), a w drugim to Wy wybraliście spośród nich 5 Fotograficznych Pereł Polski (szczegóły tutaj). Teraz też wszystko zależeć będzie od Was, bo w trzecim etapie konkursu wybierać będziemy najładniejsze zdjęcia wykonane przez Was podczas każdego z tych pięciu „perłowych” Fotospacerów. Zaś autor zdjęcia najlepszego z najlepszych otrzyma w nagrodę aparat Panasonic Lumix G! Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

 

Drugi z „perłowych” Fotospacerów odbędzie się 21 czerwca w Dolinie Chochołowskiej (a tak naprawdę nie tylko tam). Wybraliśmy właśnie taki termin, żeby znaleźć się w Tatrach jeszcze przed sezonem wakacyjnym, dzięki czemu nie będą one jeszcze aż tak zatłoczone. A równocześnie przyroda tatrzańska znajduje się już w pełnym rozkwicie – to będzie zapewne jeden z najpiękniejszych Fotospacerów, jakie kiedykolwiek urządzaliśmy.

 

Będzie to też Fotospacer niezwykły ze względów czasowych, bo chcemy zacząć o godzinie 9 rano, a skończyć około 17. Zazwyczaj nasze spacery trwają około 3–4 godziny, natomiast w Tatrach spędzimy sobie spokojnie cały dzień, z przerwami na odpoczynek i dłuższą przerwą na jedzenie w schronisku. Będzie czas, żeby nacieszyć się górami i pięknymi widokami, ale będzie też czas na to, by przejść ciekawą trasę, jaką przygotowaliśmy z Magdą – naszą wspaniałą miejscową przewodniczką. Jednego możecie być pewni – to na pewno nie będzie przedreptanie Doliny Chochołowskiej w jedną i w drugą stronę! Będziemy kluczyć, lawirować, szukać ciekawych i mniej znanych motywów fotograficznych. Odwiedzimy bacówkę, przyjrzymy się produkcji oscypków (wraz z degustacją 😉 ), zahaczymy o stare szałasy, przejdziemy przez niezwykłe zarastające polany.

 

Tak jak podczas poprzedniego Fotospaceru, towarzyszyć nam będą najnowsze aparaty i obiektywy Panasonic Lumix G. Będzie można wypróbować mnóstwo różnorodnego sprzętu, będzie można fotografować z użyciem niezwykłych obiektywów takich jak rybie oko, naleśnikowe, ale jasne obiektywy stałoogniskowe, obiektywy makro, profesjonalne i bardzo szybkie zoomy, obiektywy firmy Leica… Każda osoba testująca aparat Panasonic Lumix G otrzyma też od nas kartę pamięci o pojemności 8 GB.

 

Jak zawsze, udział w Fotospacerze jest bezpłatny.

 

MIEJSCE:

Dolina Chochołowska (choć start spaceru planujemy w nieco innym miejscu)! Szczegóły podamy w mailach wysłanych do osób, które zapiszą się na ten Fotospacer.

 

Czas:

– 21 czerwca 2015 roku

– wyruszamy o 9.00

– spacer trwać będzie mniej więcej do godziny 17.00

 

SPRZĘT:

Do dyspozycji będziemy mieli około 40 najnowszych aparatów Panasonic Lumix G (m.in. GH4, GF7, GM5…) wraz ze standardowymi obiektywami, a do tego mnóstwo dodatkowych obiektywów: portretowych, reportażowych, telezoomów, jasnych stałek, rybich oczu, naleśników, makro itd. Będzie można testować ten sprzęt podczas trwania całego Fotospaceru, zaś osoby testujące aparaty otrzymają dodatkowo karty pamięci 8 GB.

 

Planujemy też oczywiście fotogeniczne niespodzianki!

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Panasonic Lumix:

Fotograficzne Perły Polski 2017


Fotospacer po Górach Sowich
(Jeśli nie używasz Facebooka, nie prowadzisz bloga, galerii, portalu czy własnej strony internetowej, wystarczy wpisać: Brak)


Chcę testować aparat Panasonic wraz z dodatkowymi obiektywamiMam własny aparat Mikro Cztery Trzecie, ale chcę testować obiektywy PanasonicNie chcę testować, przyjdę z własnym sprzętem fotograficznym
Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz