Fotospacer po Górach Stołowych z aparatami Panasonic Lumix – ZAPISY!

Tomek Kulas 1 września 2015

Rozpoczynamy zapisy na ostatni, finałowy Fotospacer w miejscach, które to Wy wybraliście w konkursie Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski. 20 września wybieramy się w Góry Stołowe! 

 

Kontynuujemy trzeci etap konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski! Konkursu naprawdę niezwykłego, bo w pierwszym etapie to Wy zgłaszaliście miejsca, w których warto urządzić Fotospacer (szczegóły tutaj), a w drugim to Wy wybraliście spośród nich 5 Fotograficznych Pereł Polski (szczegóły tutaj). Teraz też wszystko zależeć będzie od Was, bo w trzecim etapie konkursu wybierać będziemy najładniejsze zdjęcia wykonane przez Was podczas każdego z tych pięciu „perłowych” Fotospacerów. Zaś autor zdjęcia najlepszego z najlepszych otrzyma w nagrodę aparat Panasonic Lumix! Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

 

Piąty „perłowy” Fotospacer zapowiada się po prostu wspaniale! Odbędzie się 20 września w Górach Stołowych, przy czym skupimy się przede wszystkim (choć nie tylko) na ich najwyższym szczycie – Szczelińcu Wielkim. Ta część Fotospaceru trwać będzie (wraz z odpoczynkiem w schronisku) około pięć godzin, a więc będzie sporo czasu zarówno na zwiedzanie, podziwianie niesamowitych widoków, jak i – przede wszystkim – fotografowanie! Po kolejnej przerwie regeneracyjnej (posiłek w Karłowie) wybierzemy się na drugą część Fotospaceru: w ruinach Fortu Karola ćwiczyć będziemy techniki fotograficzne związane z tzw. malowaniem światłem. Będzie się działo!

 

Jak zawsze, udział w Fotospacerze jest bezpłatny!

 

MIEJSCE:

Góry Stołowe
Szczegóły dotyczące zbiórki podamy w mailach wysłanych do osób, które zapiszą się na ten Fotospacer i które zostaną przyjęte (ze względu na miejsce Fotospaceru grupę ograniczymy maksymalnie do 40 osób).

 

Czas:

– 20 września 2015 roku

– wyruszamy w samo południe

– spacer trwać będzie mniej więcej do godziny 21.00 (dlatego osoby przyjeżdżające z daleka zachęcamy do noclegu przed Fotospacerem lub po nim, nasze porady dotyczące miejsc noclegowych wyślemy w mailach)

 

SPRZĘT:

Tak samo jak podczas poprzednich Fotospacerów, towarzyszyć nam będą najnowsze aparaty i wiele dodatkowych obiektywów Panasonic Lumix. Każda osoba testująca aparat Panasonic Lumix otrzyma też od nas kartę pamięci o pojemności 8 GB, więc nie będzie problemu w technicznej kwestii zachowania i przekazania wykonanych podczas Fotospaceru zdjęć.

 

Planujemy też oczywiście fotogeniczne niespodzianki! Przecież wszystkiego nie możemy Wam tak od razu zdradzić 😉

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz