Fotospacer po Grubej Kaśce – ZAPISY!

Tomek Kulas 20 stycznia 2016

Zapraszamy Was na nasz pierwszy Fotospacer po legendarnej Grubej Kaśce! Gwarantujemy wspaniałe przeżycia, niezwykłe widoki, a także okazję do wykonania jedynych w swoim rodzaju zdjęć! No i mieszkać w Warszawie i nie znać Grubej Kaśki… 😉Uwaga! Zapisy zakończone!
Na początek miła niespodzianka: dzięki uprzejmości Sigma ProCentrum w Warszawie każdy z uczestników Fotospaceru po Grubej Kaśce będzie mógł bezpłatnie przetestować wybrany przez siebie obiektyw firmy Sigma!

Sami jesteśmy ogromnie ciekawi tych najnowszych jasnych stałek ze światłem f/1,4… 😉
http://www.sigma-sklep.pl/

 

Plan:

Wchodzimy, zwiedzamy i fotografujemy! Przy czym wchodzimy nie byle jak, bo zaczniemy od tunelu biegnącego pod dnem Wisły! A potem będzie już tylko lepiej 😉

 

Sprzęt:

Każdy przychodzi z własnym sprzętem fotograficznym. W razie jakichkolwiek problemów z takowym, możemy wypożyczyć 1-2 statywy i zapewne też jakiś aparat 😉

 

Czas:

Fotospacer odbędzie się 29 stycznia (PIĄTEK!), począwszy od godziny 12.45.

Trwać będzie około 2,5 godziny.

 

Miejsce:

Przepiękna, przezgrabna i legendarna Gruba Kaśka, czyli największa stojąca w nurcie rzeki studnia infiltracyjna w Europie! Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej, odsyłamy do Wikipedii.

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

 

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY, natomiast liczba miejsc niestety musi być ograniczona do 20.

I jeszcze ważna informacja dla tych, którzy zakwalifikowali się na Fotospacer po Filtrach Lindleya – tym razem pierwszeństwo będą miały te osoby, które z powodu braku miejsc nie zostały przez nas przyjęte na tamten spacer.

 

Ostateczne potwierdzenia udziału wysyłać będziemy najpóźniej we wtorek, 26 stycznia.

 

Obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń, ale nie tylko – jak zawsze ważna jest dla nas również informacja, czy możemy liczyć później na jakieś publikacje z Waszej strony po Fotospacerze, np. na blogu albo portalu społecznościowym.

 

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotospacer po Grubej Kaśce

w Warszawie
(Jeśli nie używasz Facebooka, nie prowadzisz bloga, galerii, portalu czy własnej strony internetowej, wystarczy wpisać: Brak)


Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

O autorze


Komentarze & Dyskusja

  Magda Ciodyk 24 stycznia 2016, 11:50

  Jesli zostanę zakwalifikowana do udziału to zdjęciami fotospaceru (tymi udanymi?) chętnie się podzielę i udostępnię na facebooku?

  ODPOWIEDZ
  irena iris szewczyk 24 stycznia 2016, 14:10

  mam obiektyw Sigma 35 f/1.4 , jest doskonały 🙂

  ODPOWIEDZ

Dodaj komentarz