Fotospacer po Radomiu z aparatami Panasonic Lumix G – ZAPISY!

Tomek Kulas 7 maja 2015

Radom

Rozpoczynamy zapisy na pierwszy Fotospacer w miejscach, które to Wy wybraliście w konkursie Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski. 24 maja wybieramy się do Radomia!

 

Przyszedł już czas, by rozpocząć trzeci, ostatni etap konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski! Konkursu naprawdę niezwykłego, bo w pierwszym etapie to Wy zgłaszaliście miejsca, w których warto urządzić Fotospacer (szczegóły tutaj), a w drugim to Wy wybraliście spośród nich 5 Fotograficznych Pereł Polski (szczegóły tutaj). Teraz też wszystko zależeć będzie od Was, bo w trzecim etapie konkursu wybierać będziemy najładniejsze zdjęcia wykonane przez Was podczas każdego z tych pięciu „perłowych” Fotospacerów. Zaś autor zdjęcia najlepszego z najlepszych otrzyma w nagrodę aparat Panasonic Lumix G! Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

 

Ponieważ do pierwszego z „perłowych” Fotospacerów zostało już naprawdę niewiele czasu – odbędzie się on 24 maja 2015 roku – zdecydowaliśmy, że odbędzie się on w Radomiu. Z różnych powodów, ale najważniejszym z nich jest to, że znamy tam wspaniałego przewodnika, z którym ustalamy właśnie niesamowitą trasę tego Fotospaceru. Będziecie zachwyceni i zaskoczeni – to możemy zagwarantować!

 

Ale nie tylko miejsce będzie niezwykłe. Podczas tego, jak i podczas kolejnych czterech Fotospacerów w Fotograficznych Perłach Polski towarzyszyć nam będą najnowsze aparaty i obiektywy Panasonic Lumix G. Będzie można wypróbować mnóstwo różnorodnego sprzętu, będzie można fotografować z użyciem niezwykłych obiektywów takich jak rybie oko, naleśnikowe, ale jasne obiektywy stałoogniskowe, obiektywy makro, profesjonalne i bardzo szybkie zoomy, obiektywy firmy Leica… Każda osoba testująca aparat Panasonic Lumix G otrzyma też od nas kartę pamięci o pojemności 8 GB.

 

Jak zawsze, udział w Fotospacerze jest bezpłatny.

 

MIEJSCE:

Radom! Szczegóły podamy w mailach wysłanych do osób, które zapiszą się na ten Fotospacer.

 

Czas:

– 24 maja 2015 roku

– wyruszamy o 14.30

– spacer trwać będzie 2,5-3 godziny

 

SPRZĘT:

Do dyspozycji będziemy mieli około 20 najnowszych aparatów Panasonic Lumix G (m.in. GH4, GF7, GM5…) wraz ze standardowymi obiektywami, a do tego mnóstwo dodatkowych obiektywów: portretowych, reportażowych, telezoomów, jasnych stałek, rybich oczu, naleśników, makro itd. Będzie można testować ten sprzęt podczas trwania całego Fotospaceru, zaś osoby testujące aparaty otrzymają dodatkowo karty pamięci 8 GB.

 

Planujemy też oczywiście fotogeniczne niespodzianki!

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski

Fotospacer po Radomiu z aparatami Panasonic Lumix G(w razie czego prosimy o wpisanie: Brak)

Chcę testować aparat Panasonic Lumix G wraz z dodatkowymi obiektywami
Mam własny aparat Mikro Cztery Trzecie, ale chcę testować obiektywy Panasonic Lumix G
Nie chcę testować, przyjdę z własnym sprzętem fotograficznymKorzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz