Fotospacer z Olympusem na World Travel Show 2016 – ZAPISY!

Tomek Kulas 11 października 2016

Zapraszamy Was na niezwykły Fotospacer, a raczej nawet trzy Fotospacery! Czemu niezwykłe? Bo będą się odbywały po halach targowych, podczas targów World Travel Show w Nadarzynie pod Warszawą. Już niedługo, między 14 a 16 października 2016 roku.

 

 

Czym się różni zwykłe zwiedzanie targów

od Fotospaceru zorganizowanego

po tych samych halach targowych?

Wszystkim! 😉

 

 

 

TRASA i ATRAKCJE

 

Trasa przebiegać będzie na terenie hal targowych, więc pod tym względem nie powinno się to teoretycznie różnić w porównaniu do samodzielnego zwiedzania. Teoretycznie 😉 W praktyce różnica polegać będzie po pierwsze na tym, że część stoisk, które będziemy po drodze oglądać, ma przygotowane własne atrakcje. I te atrakcje będą skoordynowane z naszym zwiedzaniem! Po drugie to będzie dobrze przemyślana i wypróbowana trasa.

 

No i po trzecie – jeśli kiedykolwiek łaziliście wspólnie z grupą pasjonatów fotografii, to wiecie, że jest to coś zupełnie innego, niż chodzenie i fotografowanie samemu. Różnica jest mniej więcej taka, jak z oglądaniem filmu w kinie na premierze a oglądaniem go samemu w domu – film ten sam, ale emocje zupełnie inne!

 

 

SPRZĘT

 

Będzie bogato! Dostaniemy 15 różnych zestawów Olympusa, składających się z korpusu bezlusterkowca i obiektywu. Obiektywów będzie znacznie więcej niż 15, no i da się też zmieniać obiektywy w trakcie spaceru, tak aby wypróbować co najmniej kilka „szkieł”. A będzie co wypróbowywać! Wiemy, że do naszej dyspozycji będzie między innymi najnowszy zoom Olympus M. Zuiko Digital ED 12–100 mm f/4 IS Pro! Na samym stoisku będzie też można obejrzeć samego Olympusa E-M1 Mark II!

Inaczej niż zazwyczaj, będziemy Was jednak prosić o przyniesienie własnych kart pamięci typu SD. Jeśli ktoś miałby z tym problem, to dajcie znać, coś wymyślimy 😉

 

CZAS

 

Każdy z tych Fotospacerów potrwa około 1,5 godziny i każdy będzie miał podobny przebieg. Każdego dnia Fotospacery startować będą jednak o innej godzinie:

  • Piątek, 14 października – startujemy o 11.00
  • Sobota, 15 października – startujemy o 12.00
  • Niedziela, 16 października – startujemy o 14.00

 

Tak naprawdę jednak warto przeznaczyć sobie znacznie więcej czasu na zwiedzanie targów World Travel Show, ale koniecznie tak, żeby znaleźć czas na Fotospacer 😉 Atrakcji będzie bowiem na nich mnóstwo! Zdecydowanie warto zapoznać się z ich szczegółowym harmonogramem.

 

MIEJSCE

 

Targi World Travel Show odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. Jego adres to: Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn.

 

Jeśli obawiacie się trochę dojazdu, to mamy dla Was bardzo dobrą informację: targi zorganizowały bezpłatne przejazdy do Nadarzyna z Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego w Warszawie. Dokładne miejsca odjazdów i szczegółowy rozkład autobusów znajdziecie na stronie targów.

 

Same Fotospacery rozpoczynać się będą przy stoisku firmy Olympus (Hala E), a konkretniej – w tzw. Strefie Spotkań.

 

INNE

 

Każda osoba, która zapisze się na Fotospacer dostanie od nas wysłane mailowo zaproszenie-wejściówkę, umożliwiające bezpłatne wejście na teren targów World Travel Show. Można zatem przyjechać wcześniej niż wynikałoby to z godziny rozpoczęcia Fotospaceru i spokojnie wejść, pozwiedzać.

 

ODROBINA FORMALNOŚCI

 

Udział w Fotospacerach jest oczywiście bezpłatny, ale ze względu na charakter miejsca i tematykę warsztatów możemy na nie zaprosić nie więcej niż 20-25 osób, z czego 15 osobom będziemy mogli zagwarantować sprzęt fotograficzny.

 

Pozwólcie także, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnienie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotospacer z Olympusem

na targach World Travel Show 2016

Warszawa – Nadarzyn
(Jeśli nie używasz Facebooka, nie prowadzisz bloga, galerii, portalu czy własnej strony internetowej, wystarczy wpisać: Brak)


Chcę wziąć udział w Fotospacerze 14 października (piątek), od godziny 11.00Chcę wziąć udział w Fotospacerze 15 października (sobota), od godziny 12.00Chcę wziąć udział w Fotospacerze 16 października (niedziela), od godziny 14.00
Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz