Fotowarsztaty Mercedes – samochody malowane światłem i ogniem

Tomek Kulas 15 września 2018

Zapraszamy Was na darmowe, elitarne warsztaty fotografii realizowanych w technice malowania światłem. Już niedługo, bo w nocy z 22 na 23 września pozować nam będą samochody marki Mercedes! 

 

 

 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

 

 

 

Ogniem i światłem

 

Jeśli śledzicie nasze fotospacery i fotowarsztaty, to na pewno zauważyliście, że zabawy w „malowanie światłem” to jedna z naszych ulubionych technik fotograficznych. „Malujemy” w ten sposób ludzi, malujemy różne przedmioty, ale też często – i z ogromną przyjemnością – malujemy także samochody!

 

 

Jakich technik użyjemy na fotowarsztatach? Wielu różnych, oczywiście 😉 Nie zabraknie świateł, laserów, iskier oraz żywego ognia, ale… mamy także w zanadrzu coś, czego jeszcze do tej pory nie wypróbowywaliśmy! Innymi słowy – będzie się działo! 

 

SAMOCHODY

 

Jak łatwo się domyślić, również tym razem naszymi „modelami” będą właśnie samochody – auta marki Mercedes. Dostaniemy do dyspozycji jeden z najnowszych modeli tej firmy, ale… sięgniemy także do klasyki. Pięknej klasyki 😉

 

Mercedes Benz GLS 500 4MATIC będzie jednym z naszych modeli.
Ale… nasz będzie w innym kolorze 😉 

MIEJSCE

 

Miejsce jest na razie tajne, a dokładniejsze informacje przekażemy Uczestnikom zakwalifikowanym na Fotowarsztaty. Ale na pewno będzie to Warszawa (lewobrzeżna).

 

Na miejsce zbiórki da się dojechać spokojnie komunikacją publiczną, a stamtąd samochodami udamy się już na miejsce fotowarsztatów. Jeśli ktoś nie będzie wtedy dysponował własnym samochodem, to nie będzie problemu – grupa nie będzie duża, spokojnie się jakoś pomieścimy.

 

SPRZĘT

 

Tym razem nie mamy partnera Fotowarsztatów spośród producentów sprzętu fotograficznego. Co to zmienia? Niewiele, bo i tak – jak wiecie – na nasze warsztaty i spacery zawsze można było przyjść z własnym sprzętem. Tym razem jedynie raczej nie tyle „można przyjść”, co „trzeba przyjść” z własnym aparatem 😉

 

CZAS: 22 września – 23 września (nocka)

 

Spotkamy się o 18:00, a co będzie dalej? Jak długo potrwają fotowarsztaty? To zależy tylko od nas i jeśli wpadniemy w gorączkę fotograficzną (niestety często nam się to zdarza…) to może się okazać, że malowanie światłem brutalnie zakończy nam wschodzące słońce.

 

Niemniej jednak spróbujemy się trochę hamować, tak aby w niedzielę być jeszcze w miarę „do życia”. Więc zapewne skończymy ok. 2 w nocy. Podkreślamy – OKOŁO. Gdyby ktoś miał w związku z tym problemy z powrotem do domu, to też zawsze do tej pory udawało się tego typu kwestie na bieżąco rozwiązać, więc znów – spokojnie.

 

ODROBINA FORMALNOŚCI

 

Udział w Fotowarsztatach jest jak zawsze bezpłatny, jednak ze względu na charakter wydarzenia możemy na nie zaprosić jedynie 15 osób. Jak zawsze, przyjmując Uczestników, kierować się będziemy dwoma kluczami: kolejnością zgłoszeń oraz możliwością zamieszczenia przez Uczestnika relacji z Fotowarsztatów. Dlatego też w formularzu pytamy się Was o to, czy prowadzicie własne blogi (przez bloga nie rozumiemy konta w mediach społecznościowych, choć ten typ aktywności również doceniamy) lub udzielacie się na różnego typu portalach. Szczegółowo opisaliśmy nasze zasady w tym wpisie.

 

Pozwólcie także, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnienie poniższego formularza, który ze względu na zmieniające się przepisy dotyczące danych osobowych zaskoczy Was może nieco zmienioną formą. Mianowicie… nie pytamy o Wasze dane osobowe, przynajmniej w tych miejscach, gdzie jest to możliwe (niestety nr telefonu i adres e-mail jest niezbędny 😉 ). Nie tworzymy też żadnej bazy danych, lista zostanie zlikwidowana po Fotowarsztatach.

 

 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

 

 


Formularz zgłoszenia


Fotowarsztaty MERCEDES

samochody malowane światłem i ogniem
(Jeśli nie używasz Facebooka, nie prowadzisz bloga, galerii, portalu czy własnej strony internetowej, wystarczy wpisać: Brak)


[wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]


 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz