Fotowarsztaty na AirShow 2017 w Radomiu

Tomek Kulas 24 sierpnia 2017

Zapraszamy Was na Fotowarsztaty, które będziemy prowadzić podczas AirShow 2017 w Radomiu! Będziemy uczyć się tajników fotografii lotniczej, korzystając z najbardziej zaawansowanych aparatów i obiektywów firmy Olympus!

 

 

MIEJSCE I ATRAKCJE

 

Tego wydarzenia nie trzeba nikomu przedstawiać – to jedne z najsłynniejszych (i najlepszych) pokazów lotniczych w Polsce. Przez wiele osób uważane za najlepsze. I… nie będziemy się dublować, jeśli chodzi o opis pokazów, odsyłamy Was prosto na oficjalną stronę AirShow 2017 w Radomiu

 

Także i my będziemy na tych pokazach, a znajdziecie nas w namiocie… DIGITAL FOTO VIDEO, skąd kilka razy w ciągu dnia – odpowiednio do programu pokazów – wyruszać będziemy na fotowarsztaty. Będzie można tam także zobaczyć ciekawą wystawę fotograficzną, a przede wszystkim przez cały dzień – niezależnie od warsztatów – bezpłatnie wypożyczać sprzęt firmy Olympus. Będą to najbardziej zaawansowane modele tej firmy (E-M1 Mark II i E-M5 Mark II) wraz z obiektywami o długich ogniskowych, idealnie dobranymi pod kątem pokazów!

 

Nie trzeba się zapisywać na Fotowarsztaty,

 

aby wypożyczyć sprzęt Olympusa

 

– zapraszamy wszystkich, którzy będą w Radomiu!

 

Warto też wspomnieć o ciekawym konkursie na najlepsze zdjęcie wykonane podczas pokazów. Nagroda jest niebagatelna – będzie można wybrać wszechwytrzymałego, wszystkoodpornego, najnowszego Olympusa Tough TG-5! Szczegóły na temat konkursu znajdziecie na specjalnej stronie pokazów.

 

 

CZAS: 26 i 27 sierpnia, sobota i niedziela

 

To już za chwilę! Będziemy obecni podczas całego AirShow 2017, znajdziecie nas albo w namiocie DIGITAL FOTO VIDEO, albo na terenie lotniska – na Fotowarsztatach. Te odbywać się będą kilka razy dziennie (szczegółowe informacje prześlemy zapisanym osobom).

 

 

Niezależnie od tego przez cały czas trwania pokazów będzie można po prostu wypożyczyć sprzęt Olympusa i… samemu poćwiczyć fotografię lotniczą.

 

ODROBINA FORMALNOŚCI

 

Udział w Fotowarsztatach jest bezpłatny, ale z przyczyn organizacyjnych wejściówki na targi możemy zapewnić tylko 10 osobom. Jeśli zależy Wam na ich otrzymaniu, zaznaczcie to w formularzu. Jeśli nie, jeśli wcześniej uzyskaliście już wejściówki innym sposobem (organizatorzy rozdawali je za darmo), to dajcie nam o tym znać i zapraszamy na Fotowarsztaty!

 

Jak zawsze, przyjmując Uczestników, kierować się będziemy dwoma kluczami: kolejnością zgłoszeń oraz możliwością zamieszczenia przez Uczestnika relacji z Fotospaceru. Dlatego też w formularzu pytamy się Was o to, czy prowadzicie własne blogi (przez bloga nie rozumiemy konta na Facebooku) lub udzielacie się na różnego typu portalach. Odrębnie pytamy też o Waszą obecność na portalach społecznościowych. Szczegółowo opisaliśmy nasze zasady w tym wpisie.

 

Pozwólcie także, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnienie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotowarsztaty na AirShow 2017 w Radomiu
(Jeśli nie używasz Facebooka, nie prowadzisz bloga, galerii, portalu czy własnej strony internetowej, wystarczy wpisać: Brak)


Potrzebuję wejściówki na pokazy i chcę testować sprzęt firmy OlympusMam już wejściówkę na pokazy, chcę tylko przetestować sprzęt firmy Olympus
Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz