Fotowarsztaty na Volvo Gdynia Sailing Days 2015 – ZAPISY

Tomek Kulas 8 lipca 2015

zapisy

Rozpoczynamy zapisy na niesamowite Fotowarsztaty, które po raz pierwszy odbędą się… na wodzie, podczas regat na Volvo Gdynia Sailing Days 2015. Naszymi partnerami na tych Fotowarsztatach będą firmy Volvo (i wspaniałe samochody!) i Nikon (i wspaniałe aparaty!). 

 

Nasze nowe Fotowarsztaty tym razem stanowić będą szansę na niesamowite, spektakularne zdjęcia sportów wodnych. Rozbryzgi fal, żagle wypełnione wiatrem, morze, niebo, żywioły, ludzie i akcja, akcja, akcja! Będziemy mieli najbardziej uprzywilejowaną pozycję do fotografowania, bo zdjęcia wykonywać będziemy z przeznaczonej specjalnie dla nas motorówki głównego sponsora imprezy – Volvo. Równocześnie będziemy dysponować najwyższej klasy sprzętem fotograficznym firmy Nikon, a zatem o jakość obrazu też nie musimy się martwić 😉 To będzie coś wspaniałego!

 

Niestety, ze względów czysto technicznych – liczbę miejsc na motorówce (tzw. ribie) – możemy na te Fotowarsztaty zaprosić jedynie pięciu uczestników. Zależy nam zatem na tym, by były to osoby prowadzące blogi lub strony internetowe (najchętniej fotograficzne). Jeśli wśród zgłaszających się będą osoby, które uczestniczyły w naszych poprzednich Fotowarsztatach lub Fotospacerach, będziemy też sprawdzać. czy ukazały się po nich jakieś relacje na ich blogach. Powód jest prosty i nie ukrywamy tego – liczymy na wiele wspaniałych zdjęć, które wykonacie podczas tych Fotowarsztatów i na pięć relacji, które się po nich ukażą.

 

Fotowarsztaty jak zawsze są bezpłatne.

 

volvo-logo-neu

MIEJSCE:

– startujemy w Warszawie, skąd 5 uczestników przejedzie wygodnie i bezpiecznie, bo w samochodzie Volvo, do Gdyni.

– kończymy również w Warszawie.

 

Czas:

– 25 lipca 2015 roku (sobota)

– wyruszamy bladym świtem 😉

– kwestia noclegu po Fotowarsztatach pozostaje na razie otwarta, a o szczegółach poinformujemy przyjętych uczestników

 

Nikon_600

SPRZĘT:

Do dyspozycji będziemy mieli 5 zaawansowanych, topowych zestawów sprzętu fotograficznego firmy Nikon!

Jedyne, co warto będzie zrobić, to wziąć ze sobą duży zapas kart pamięci 😉

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotowarsztaty na Volvo Gdynia Sailing Days 2015

Partnerzy: Volvo i Nikon!

[wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz