Fotowarsztaty na Volvo Gdynia Sailing Days 2016 – nasza relacja!

Tomek Kulas 4 sierpnia 2016

Było fantastycznie! Po raz kolejny Fotowarsztaty realizowane podczas regat Volvo Gdynia Sailing Days (15–17 lipca 2016 r.) zaowocowały wieloma udanymi zdjęciami, choć ze względu na pogodę mają one trochę inny charakter, niż w zeszłym roku. Dziękujemy uczestnikom i dziękujemy naszym partnerom, bez których te warsztaty nie mogłyby się po prostu odbyć: firmom Volvo, Nikon i Epson! 

 

To były niesamowite, fantastyczne warsztaty. Ale nie mogło być inaczej, bo udało się nam połączyć trzy elementy: świetny sprzęt, świetnych fotografów, którzy w tych warsztatach uczestniczyli i wspaniałą okazję do wykonywania niepowtarzalnych zdjęć. Poruszaliśmy się wygodnymi i bezpiecznymi (a także bardzo fotogenicznymi…) samochodami Volvo, fotografowaliśmy topowym sprzętem firmy Nikon, a po fotografowaniu drukowaliśmy zdjęcia na drukarce L850 firmy Epson. To musiało się udać!

 

Uczestnicy

 

Tym razem z przyczyn technicznych mogliśmy na te Fotowarsztaty zaprosić tylko sześciu uczestników (i to włącznie z „ekipą” Fotospacery.pl). Bardzo nas to bolało, bo zgłoszeń było znacznie więcej, mimo że rekrutację postanowiliśmy zakończyć już po… 2 godzinach od jej rozpoczęcia. Poniżej prezentujemy też wybrane przez nas zdjęcia każdego z uczestników.

Fot. Aneta Mikulska

 

Aneta Mikulska

Warto dodać, że więcej zdjęć autorstwa Anety możecie też oglądać na jej blogu fotograficznym, przy czym w tym przypadku chodzi aż o trzy wpisy i trzy przepiękne galerie: Regaty, Detale i Wschód słońca.

 

 

Arek Uriasz

Arek był na tych Fotowarsztatach w podwójnej roli – jako niezależny fotograf (i bloger) oraz jako członek ekipy Fotospacery.pl. Niezależną relację ze znacznie większą liczbą przepięknych zdjęć znajdziecie na jego blogu.

 

 

Jakub Kozłowski

Kuba także opublikował bogaty w zdjęcia wpis na swoim foto-depresyjnym blogu 😉

 

 

Jarosław Macierewicz

Również Jarek obecny był na tych Fotowarsztatach zarówno jako… Jarek, jak i jako Fotospacery.pl. Liczyliśmy po cichu, że w nocy zmalujemy też coś ciekawego z pomocą światła i ognia, ale… nie starczyło już czasu. Piękną relację z ogromnym ładunkiem fotografii znajdziecie też na blogu Jarka.

 

 

Monika Gliga

Także w przypadku Moniki zapraszamy Was do przeczytania i obejrzenia ciekawej relacji na jej blogu, z dużo większą liczbą pięknych fotografii!

 

 

Tomek Kulas

Autor tego wpisu i autor powyższych zdjęć. Innymi słowy – Fotospacery.pl 😉

Strony: 1 2

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz