Fotowarsztaty na Volvo Gdynia Sailing Days 2016 – ZAPISY!

Tomek Kulas 30 czerwca 2016

1

Rozpoczynamy zapisy na niesamowite, bezpłatne Fotowarsztaty, które już po raz drugi odbędą się… na wodzie, podczas regat na Volvo Gdynia Sailing Days 2016! Naszymi partnerami na tych Fotowarsztatach będą firmy Volvo (i wspaniałe samochody!), Nikon (i wspaniałe aparaty!) oraz Epson (i wspaniałe drukarki)! Już niedługo: 15-17 lipca, oczywiście w Gdyni!

 

Pula miejsc już się niestety wyczerpała,

mamy po kilkanaście zgłoszeń na każde miejsce,

 

niebawem wysyłamy potwierdzenia!

 

I dziękujemy Wszystkim, którzy się zgłosili !!!

 

Już po raz drugi będziemy mieli okazję fotografować i filmować w jednej z najbardziej wymarzonych scenerii, jakie można sobie wyobrazić – podczas żeglarskich regat. Rozbryzgi fal, żagle wypełnione wiatrem, morze, niebo, żywioły, ludzie i akcja, akcja, akcja! Na dodatek będziemy mieli najbardziej uprzywilejowaną pozycję do fotografowania, bo zdjęcia wykonywać będziemy z przeznaczonej specjalnie dla nas motorówki głównego sponsora imprezy – Volvo, a w tym roku dojdą do tego także żaglówki i – być może – helikopter. Równocześnie będziemy dysponować najwyższej klasy sprzętem fotograficznym firmy Nikon, a zatem o jakość obrazu też nie musimy się martwić 🙂 Już na warsztatach będziemy także drukować zdjęcia na rewelacyjnym sprzęcie firmy Epson, zaś wybrane, najlepsze ujęcia doczekają się też specjalnej wystawy. Co tu dużo mówić – to będzie coś wspaniałego!

 

Tak prezentują się wybrane zdjęcia wykonane przez nas na Volvo Gdynia Sailing Days 2015:

[g-gallery gid=”3269″]

 

Niestety, ze względów czysto technicznych – liczbę miejsc na motorówce (tzw. ribie) – możemy na te Fotowarsztaty zaprosić jedynie pięciu uczestników. Zależy nam zatem na tym, by były to osoby prowadzące blogi lub strony internetowe (najchętniej fotograficzne). Jeśli wśród zgłaszających się będą osoby, które uczestniczyły w naszych poprzednich Fotowarsztatach lub Fotospacerach, będziemy też sprawdzać. czy ukazały się po nich jakieś relacje na ich blogach. Powód jest prosty i nie ukrywamy tego – liczymy na wiele wspaniałych zdjęć, które wykonacie podczas tych Fotowarsztatów i na pięć relacji, które się po nich ukażą.

 

Fotowarsztaty jak zawsze są bezpłatne!

 

volvo-logo-neu

MIEJSCE:

 • startujemy w Warszawie, skąd 5 uczestników przejedzie wygodnie i bezpiecznie (bo w samochodzie Volvo!), do Gdyni.
 • fotowarsztatujemy w Gdyni, na wodzie i na lądzie 🙂
 • kończymy również w Warszawie.

Nikon_600

Czas:

 • tym razem są to warsztaty 3-dniowe!
 • wyruszamy z Warszawy 15 lipca, na spokojnie, tak aby trafić na miejsce po południu
 • na miejscu zapewniamy nocleg w bardzo dobrym hotelu, pokoje 2-osobowe
 • o wyżywienie na miejscu też nie musicie się troszczyć 🙂
 • powrót 17 lipca, wyruszymy jeszcze przed południem

SPRZĘT:

 • W podwójnej roli – transportowej, ale równocześnie jako modele pozujący do zdjęć – występować będą najnowsze samochody Volvo. Jeden z nich otrzymamy do naszej wyłącznej dyspozycji.
 • Do dyspozycji będziemy mieli także kilka zaawansowanych, topowych zestawów sprzętu fotograficznego firmy Nikon (między innymi najnowszy model lustrzanki D500) i długie, jasne teleobiektywy. Nie zabraknie też zaawansowanych aparatów kompaktowych, takich jak Nikon Coolpix P900 czy B500.
 • Również na miejscu drukować będziemy już zdjęcia z wykorzystaniem mega wydajnej drukarki Epson L850 – choćbyśmy drukowali całe noce, tuszu z pewnością nie zabraknie :-). Zdjęcia na wystawę zostaną natomiast wydrukowane w formacie A3+ na profesjonalnej drukarce Epson SureColor SC-P600.

Jedyne, co warto będzie zrobić, to wziąć ze sobą duży zapas kart pamięci 😉

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotowarsztaty na Volvo Gdynia Sailing Days 2016!


Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

Tagi:

O autorze


Dodaj komentarz