Fotowarsztaty na Volvo Gdynia Sailing Days 2017

Tomek Kulas 13 lipca 2017

W tym roku znów wybieramy się na fotografowanie regat Volvo Gdynia Sailing Days! To bardzo elitarny wyjazd, ograniczony pojemnością motorówki, która będzie do naszej wyłącznej dyspozycji. 

 

 

ZAPISY ZAKOŃCZONE ;-(

 

Długo zastanawialiśmy się, czy ogłaszać w ogóle tę rekrutację, bo mamy świadomość, że może ona Was zirytować. Jak to? Możemy przyjąć zaledwie dwóch Uczestników? Niestety, takie są po prostu warunki tego wyjazdu, ograniczone pojemnością 5-osobowej motorówki, którą dzięki uprzejmości firmy Volvo będziemy mieli do naszej wyłącznej dyspozycji.

 

Jedyne, co możemy obiecać, to – jak zwykle – w pierwszej kolejności zaprosimy te osoby, które jeszcze nie były z nami na tego typu wyjeździe. Ale to nie koniec. W przypadku tego wyjazdu wymagana będzie publikacja późniejszej relacji na blogu oraz udostępnienie zdjęć do informacji prasowej, jaka ukaże się po regatach.

 

Jeśli zatem:

  • chcesz
  • prowadzisz bloga
  • i zgadzasz się na te warunki

to ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

VOLVO

Volvo od lat jest sponsorem tej prawdopodobnie najciekawszej imprezy regatowej w Polsce, ściągającej zawsze wszystkich najważniejszych zawodników w liczących się, międzynarodowych klasach regatowych. Tak będzie i tym razem, a w sam środek regat wskoczymy jeszcze my, licząc na wykonanie wielu niezwykłych zdjęć!

 

 

Dlatego ważna jest jeszcze jedna sprawa – dostęp do wysokiej jakości sprzętu fotograficznego, z jasnymi teleobiektywami na czele. Inaczej niż w zeszłych latach nie gwarantujemy Uczestnikom dostępu do tego typu sprzętu, choć w razie czego służymy pomocą, korzystając z uprzejmości firm Nikon i Sigma

 

 

 

POGODA

 

Niestety nie możemy zagwarantować też jeszcze jednej rzeczy – warunków pogodowych. Z naszej fotograficznej perspektywy sprawa jest prosta – im gorzej, tym lepiej, choć oczywiście poniżej sztormu i huraganu 😉 Może pięknie wiać, co pozwoli nam na wykonywanie tego typu ujęć (i na to są największe szanse):

 

 

Ale możemy też trafić na totalną flautę i żeglarski plażing. Niemniej – zwłaszcza, że to my wybierać będziemy miejsce i czas wykonywania zdjęć – nawet wtedy da się z pewnością złapać wiele ciekawych kadrów. 

 

 

CZAS: 22 lipca+, sobota+

 

Wyruszamy 22 lipca, wcześnie rano z Warszawy (nawet nie pytajcie, jak wcześnie…), jadąc do Gdyni wygodnym i bezpiecznym… Volvo. A jakże by inaczej! Na miejscu, mniej więcej od 11 rano mniej więcej do momentu, w którym ostatnia łódka nie spłynie z zatoki.

 

 

Fotografowanie zajmie nam cały dzień i to już będzie oficjalny koniec Fotowarsztatów. Nieoficjalnie jednak w kuluarach organizatorów mówi się coś o jakimś noclegu na kempingu i małym wyskoku na Jastarnię kolejnego dnia, w niedzielę 😉 Zatem jedno jest pewne – okazji do wykonania niebagatelnych zdjęć z pewnością nie zabraknie! 

 

Jeśli jesteście ciekawi, to tak to wyglądało podczas zeszłorocznych, niezbyt wietrznych regat.

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI

 

Udział w Fotowarsztatach jest bezpłatny, choć nie do końca – warunkiem uczestnictwa jest obietnica udostępnienia zdjęć (tylko w kontekście relacji z regat) i wpis na blogu. Samo zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnienie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotowarsztaty na Volvo Gdynia Sailing Days 2017

ZAPISY ZAKOŃCZONE ;-(


Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz