Fotowarsztaty Samsung Water Polo Adventure – ZAPISY!

Tomek Kulas 23 sierpnia 2016

Zapraszamy Was na Fotowarsztaty, jakich jeszcze nie było! Z jednej strony akcja, akcja i jeszcze raz akcja, czyli mecz water polo i przygotowane specjalnie dla nas pokazy pływaczek synchronicznych. Z drugiej sprzęt, który absolutnie nie boi się wody i pozwoli nam zarejestrować niezwykłe, niesamowite ujęcia – topowe smartfony Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Będzie się działo!

 

 

UWAGA!

 

ZAPISY ZAKOŃCZONE!

 

Co powstanie z połączenia jednego z najlepszych fotograficznych smartfonów świata z dynamiczną, fotogeniczną a przy tym… niezwykle mokrą tematyką zdjęciową? Tego nie wiemy i właśnie dlatego chcemy to sprawdzić w praktyce! Jednego jesteśmy bowiem pewni – to będzie coś wspaniałego.

 

 

TEMAT

 

Tym razem nastawiamy się na fotografowanie akcji i to niezwykle mokrej i mocnej akcji. Dzięki współpracy z sekcją Waterpolo Legii Warszawa będziemy mieli okazję fotografować podczas treningu i meczu jednej z najlepszych polskich drużyn uprawiających niezwykle dynamiczną dyscyplinę olimpijską, pełną emocji i… efektownych rozbryzgów wody. Zawodnicy wykonają też dla nas specjalne ćwiczenia i układy, które w wyjątkowy sposób prezentować się będą na zdjęciach i filmach wykonywanych z bardzo bliskiej odległości, przy poważnym narażeniu sprzętu na zachlapanie. Ale tym nie będziemy się martwić, nie z Samsungami Galaxy S7 i S7 edge.

 

Planujemy też coś spokojniejszego, ale również pełnego innego rodzaju emocji i piękna – pokaz pływania synchronicznego. W tym przypadku również ćwiczyć będziemy nie tylko wykonywanie efektownych zdjęć, ale także nagrywanie filmów w różnych technikach, w tym slow motion i 360 stopni.

 

SPRZĘT

 

Głównymi sprzętowymi bohaterami tych Fotowarsztatów będą topowe smartfony firmy Samsung: Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. To w tym momencie jedne z najlepszych smartfonów świata, a co ważne dla nas – również pod względem fotograficznym. Niezwykle „jasny” obiektyw f/1,7, duży rozmiar pojedynczych pikseli dbają o jakość i plastykę obrazu, a autofokus działający w systemie Dual Pixel robi niesamowitą robotę podczas ustawiania ostrości. Zresztą właśnie po to organizowane są te warsztaty – byście sami mogli to sprawdzić i się o tym przekonać.

 

Do tego dochodzą niezwykłe funkcje dodatkowe tych smartfonów, takie jak Motion Panorama i Motion Photo, czyli żywe i… ruchome zdjęcia, również w wersji panoramicznej. Koniecznie wypróbujemy też tryb filmów poklatkowych wykonywanych z ręki oraz ujęcia slow motion, genialnie sprawdzające się właśnie podczas rejestrowania dynamicznej akcji.

 

I jeszcze jedno: naszym Fotowarsztatom towarzyszyć też będą kamerki Samsung Gear 360, rejestrujące obraz wideo i zdjęcia w postaci pełnych panoram sferycznych. Jeszcze nigdy nie było to takie proste i takie efektowne – będzie można sprawdzić to samemu na tych warsztatach! Tak na marginesie – te kamerki również bez problemu zniosą zachlapanie wodą, więc… 😉

 

CZAS

 

Fotowarsztaty Samsung Water Polo Adventure odbędą się już niedługo – 9 września 2016 roku. Startujemy oficjalnie o godzinie 14.30 i planujemy, że warsztaty trwać będą z przerwami do 3 godzin.

 

MIEJSCE

 

Do naszej wyłącznej dyspozycji będziemy mieli cały basen, a tak naprawdę nawet zespół kilku basenów! To jeden z najnowocześniejszych i najpopularniejszych ośrodków tego typu w Warszawie, a my dodatkowo upewniliśmy się, że zapewnia też niezwykłe możliwości fotograficzne (m.in. ze względu na wysoko umieszczone trybuny) oraz dobre oświetlenie naturalne i sztuczne. Choć akurat to nie było najważniejsze – Samsungi Galaxy S7 i S7 edge świetnie radzą sobie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 

Dokładną informację o miejscu Fotowarsztatów otrzymają zaproszeni Uczestnicy.

 

 

INNE

 

Każda osoba testująca smartfony Samsunga dostanie od nas w prezencie kartę pamięci Micro SD o pojemności 8 GB. Dzięki temu nie będzie problemu z zachowaniem i zabraniem do domu zdjęć i filmów wykonanych podczas Fotowarsztatów.

 

Ale nie tylko 😉 Już podczas Fotowarsztatów i po nich planujemy też kilka ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

 

ODROBINA FORMALNOŚCI

 

Udział w Fotowarsztatach jest oczywiście bezpłatny, ale ze względu na charakter miejsca i tematykę warsztatów możemy na nie zaprosić nie więcej niż 15 osób. Tylko tym osobom przekażemy drogą mailową informację o miejscu, w którym odbędą się Fotowarsztaty.

 

Tradycyjnie przypominamy, że podczas przyjmowania zgłoszeń kierujemy się dwoma wytycznymi: kolejnością ich napływania oraz szansą na publikację ciekawej relacji lub zdjęć przez zaproszoną przez nas osobę. Dlatego właśnie pytamy w formularzu zgłoszeniowym (poniżej), czy prowadzicie strony internetowe, portale lub blogi, albo czy jesteście aktywni w mediach społecznościowych. Zgłoszenie na Fotowarsztaty nie jest jednak równoznaczne z koniecznością publikowania czegokolwiek – my tylko do tego zachęcamy.

 

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnienie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotowarsztaty Samsung Water Polo Adventure

w Warszawie


Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Patronem medialnym Fotowarsztatów Samsung Water Polo Adventure jest: Chip.pl

Posty powiązane

Tagi: basen Samsung

O autorze


Dodaj komentarz