Fotowarsztaty z Volvo Car Poland – ZAPISY!

Tomek Kulas 23 maja 2016

Zapraszamy Was na niesamowite warsztaty z fotografii samochodowej, które realizujemy wspólnie z Volvo Car Poland. Dwudniowe, DARMOWE i nasycone taką ilością okazji do wykonania przepięknych zdjęć o tematyce motoryzacyjnej, że można by nimi obdzielić kilka innych imprez! Już niedługo: 8 i 9 czerwca, w Bednarach koło Wrześni!

 

Każde Fotowarsztaty z Volvo Car Poland były dla nas okazją do wykonania jakiegoś określonego rodzaju zdjęć: malowania światłem, panoramowania, dynamicznych ujęć z wyścigów i spokojnych, wysmakowanych obrazów, skupiających się na najpiękniejszych detalach. Tym razem jednak będzie inaczej!

 

 

Tym razem będziemy mieli więcej czasu – bo warsztaty trwać będą aż dwa dni (i jedną noc, w której trudno będzie się wyspać). Więcej czasu i odpowiednio więcej okazji do wykonywania różnego typu zdjęć!

 

Będziemy zatem mogli fotografować samochody statyczne, umiejscowione w atrakcyjnej scenerii, będziemy też fotografować samochody w ruchu – w tym podczas wyścigów na torze. Będziemy fotografować je za dnia, wieczorem i w nocy, kiedy znów zajmiemy się twórczym „malowaniem” tych samochodów z pomocą światła. I ognia!

 

Do dyspozycji będziemy mieli zarówno najnowsze konstrukcje Volvo, jak i piękne, klasyczne samochody tej firmy. Ale nie tylko. Po raz pierwszy fotografować będziemy również ciężarówki Volvo! Także podczas wyścigu…

 

CZAS

 

Fotowarsztaty odbędą się w dniach 8-9 czerwca 2016 roku, a zatem w środku tygodnia (środa-czwartek). Nie będą to pełne dwa dni od świtu do późnej nocy, ale… prawie, więc trzeba sobie odpowiednio zaplanować/zorganizować wolne na te dni. Szczegółowe informacje godzinowe przekażemy osobom zakwalifikowanym na warsztaty.

 

 

MIEJSCE

 

Większa część warsztatów odbędzie się w Bednarach (okolice Wrześni i Poznania). Dojeżdżamy z Warszawy dwoma wygodnymi samochodami Volvo i w ten sam sposób wracamy też po Fotowarsztatach. Na miejscu będzie też zapewniony nocleg dla uczestników warsztatów. Znów – wszelkie szczegóły przekażemy w mailach do osób zakwalifikowanych na Fotowarsztaty.

 

 

UCZESTNICY

 

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Równocześnie będzie to niezwykle elitarne wydarzenie, ponieważ możemy przyjąć na nie jedynie 7 osób. Dlatego też zapraszamy szczególnie te osoby, które mają już pewne doświadczenie w fotografowaniu, i które będą mogły później pochwalić się wykonanymi przez siebie zdjęciami czy to w postaci galerii umieszczonych w internecie, czy też na portalach społecznościowych, czy wreszcie na prowadzonych przez siebie portalach i blogach. A już najchętniej to oczywiście wszędzie 😉 Będziemy także prosili Uczestników o jednorazowe udostępnienie nam wybranych zdjęć, wyłącznie w celu przygotowania relacji z tych Fotowarsztatów.

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI

 

Udział w Fotowarsztatach jest bezpłatny, ale ze względu na małą liczbę miejsc będziemy prosić zakwalifikowanych przez nas Uczestników o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł, która zostanie w całości zwrócona na początku warsztatów. Oczywiście wtedy, gdy osoba wpłacająca na te warsztaty przyjedzie.

 

 

Jak zawsze przypominamy też, że zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnienie poniższego formularza:


Formularz zgłoszenia


Fotowarsztaty z Volvo

Bednary 8-9.06.2016
Chcę otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fotospacery.pl


[wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Patronem medialnym Fotospaceru jest: Chip.pl

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz