II Fotowarsztaty z Volvo – ZAPISY!

Tomek Kulas 20 kwietnia 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Otwieramy oficjalne zapisy na nowe bezpłatne Fotowarsztaty, które przygotowaliśmy wspólnie z firmą Volvo

Warsztaty rozpoczną się 8 maja wieczorem, szczegółowe informacje znaleźć można w opisie tego wydarzenia.

Tak jak w przypadku poprzedniej edycji liczba miejsc jest dość ograniczona (około 20 uczestników) i – też tak samo – zapraszamy na nie osoby, które prowadzą własne blogi lub strony internetowe. Niekoniecznie związane z fotografią! Specjalistki i specjaliści kulinarni, szafiarki, vlogerzy, moderzy, blogerzy – wszyscy są mile widziani!

Choć trzeba przyznać, że tym razem na warsztatach przyda się nieco doświadczenia fotograficznego, choć z drugiej strony oczywiście wszystko chętnie pokażemy i wytłumaczymy. Potrzebny będzie również aparat, statyw, dodatkowe akumulatory, jakaś latarka i… sporo samozaparcia, bo tym razem fotografować będziemy w nocy. Dłuuugo. A zatem termos z kawą czy słodką herbatą i trochę cieplejszych ciuchów również warto zabrać ze sobą w plecaku.

Ale spokojnie, odeśpimy w sobotę! 😉

Jeśli chcecie wyobrazić sobie, jaki typ fotografii będziemy ćwiczyć na tych warsztatach, to zapraszamy do lektury tego wpisu. Ale to tylko kilka przykładów – będzie więcej lokalizacji i znacznie więcej ciekawych technik fotograficznych, które Wam zaprezentujemy i których będziemy uczyć.


Formularz zgłoszenia


II Fotowarsztaty z VolvoKorzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Posty powiązane

O autorze


Komentarze & Dyskusja

  Efka 22 kwietnia 2015, 16:51

  a czy jest jakiś termin tych warsztatów ?

  ODPOWIEDZ
  Tomek Kulas 22 kwietnia 2015, 21:51

  8 maja 2015. Ta strona jest uzupełnieniem wydarzenia na Facebooku, gdzie podaliśmy tę informację, ale masz rację, warto dodać ją również tutaj.
  Link do wydarzenia:
  https://www.facebook.com/events/931853533513192/

  ODPOWIEDZ

Dodaj komentarz