Panasonic Lumix: Fotograficzne perły Polski 2015!

. 25 marca 2015

perly_logo_NN

Zapraszamy Was do udziału w jedynym w swoim rodzaju konkursie fotograficznym! Wspólnie stwórzmy mapę najciekawszych, najpiękniejszych i najbardziej fotogenicznych miejsc Polski – prawdziwych Pereł, do których naprawdę warto wybrać się z aparatem w dłoni! I do których później rzeczywiście wybierzemy się z niepowtarzalnymi Fotospacerami!

 

Bo Polska jest piękna! I bardzo różnorodna. A przecież niewiele osób zna dobrze nasz kraj, nie każdy wie, co naprawdę warto zobaczyć i sfotografować w różnych rejonach Polski. Bywa też tak, że ktoś jeździ po całym świecie, uwiecznia piramidy w Egipcie, wieżę Eiffla w Paryżu czy Machu Picchu w Peru, a nie zna cudownych, zapierających dech w piersiach uliczek Starego Miasta w Lublinie, Rogalińskich dębów czy obłędnych Błędnych Skałek w Górach Stołowych. Takich miejsc są w naszej ojczyźnie tysiące, dlatego warto o nich mówić, warto je popularyzować i pokazywać. No i z pewnością warto je fotografować!

 

I właśnie takie miejsca chcemy w tym Konkursie pokazywać i popularyzować! W szczegółach wygląda to następująco:

 

 

Konkurs

 

Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski!

 

odbywać się będzie w trzech etapach:

 

I

Na początek zachęcamy Was do zgłaszania miejsc kandydujących do miana Fotograficznych Pereł – wystarczy skorzystać z Formularza na dole tej strony. KAŻDE zgłoszenie zostanie zaznaczone na specjalnej mapie! Właśnie na tym etapie mamy szansę stworzyć wspólnie unikalny, przyjazny i prosty w użyciu przewodnik po Polsce, który przyda się każdemu fotografowi!

 

II

Najpierw specjalna komisja wybierze 50 najciekawszych kandydatur, ale za chwilę znów wszystko zależeć będzie od Was! Oddane przez Was głosy zdecydują, które miejsca znajdą się w ścisłym gronie pięciu finalistów: Fotograficznych Pereł nad Perłami.

 

III

A teraz najważniejsze! W każde z wybranych pięciu miejsc dotrzemy ze specjalnym Fotospacerem i aparatami Panasonic Lumix! Jak zawsze będą to wyprawy pełne atrakcji, łączące w sobie odkrywanie i fotografowanie piękna zwiedzanych okolic z poznawaniem ich historii. Tradycyjnie powiodą nas niezawodne przewodniczki i przewodnicy! Będą też niespodzianki! Przecież nie ma Fotospaceru bez ciekawych i zawsze fotogenicznych rewelacji!

LOGO-PANASONIC

Na finałowych Fotospacerach towarzyszyć nam będą aparaty i obiektywy Panasonic Lumix, bo to właśnie firma PANASONIC jest mecenasem całego projektu. Jak zawsze na naszych Fotospacerach, będzie możliwość wypróbowania różnych modeli aparatów Lumix i swobodnej wymiany obiektywów! Każdy uczestnik otrzyma też bezpłatnie kartę pamięci, którą będzie mógł później oczywiście zachować.

Będą też dodatkowe atrakcje i niespodzianki, a każdy Fotospacer kończyć się będzie konkursem fotograficznym na najładniejsze wykonane na nim zdjęcie. Piętnaście najlepszych fotografii przejdzie do wielkiego finału, w którym nagrodą będzie – a jakże – aparat Panasonic Lumix G należący do systemu Mikro Cztery Trzecie.

Każdy Fotospacer będzie też prowadzony przez wykwalifikowane przewodniczki i przewodników. W zależności od miejsca, które wybierzecie w głosowaniu, będą to albo przewodnicy miejscowi, albo też specjalnie przygotują się do tego zadania nasze wspaniałe przewodniczki z Warszawskiej Fabryki Spacerów – Agnieszka i Weronika.

 

Terminy

 

I

Zgłaszanie miejsc, które uważacie za Fotograficzne Perły Polski odbywać się będzie do 15 kwietnia 2015 roku.

II

Pięć Fotograficznych Pereł Polski, w których urządzimy Fotospacery, będzie wybranych w drodze głosowania między 17 a 30 kwietnia 2015 roku.

III

Zwycięskie Fotospacery, które będą zorganizowane… SAMI JESZCZE NIE WIEMY, GDZIE… odbędą się:

  1. – 24 maja 2015 roku
  2. – 21 czerwca 2015 roku
  3. – 19 lipca 2015 roku
  4. – 16 sierpnia 2015 roku
  5. – 20 września 2015 roku


Formularz zgłoszenia


Panasonic Lumix: Fotograficzne perły Polski 2017


PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE!Prosimy o dołączenie zdjęcia** zgłaszanego miejsca.

Oświadczam, że zdjęcie wolne jest od roszczeń osób trzecich.
Mam ukończone 18 lat i akceptuję Regulamin konkursu.
[wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]Wyświetl DUŻĄ MAPĘ wraz z listą zgłoszonych już miejsc.


* Jeśli możesz, podaj współrzędne geograficzne zgłaszanego miejsca (np. 52°13'56″N 21°00'30″E), ale nie jest to konieczne.
** Uwaga, zdjęcie powinno mieć co najmniej 800 pikseli w podstawie, a jego wielkość nie powinna przekraczać 300 KB. Plik w formacie JPEG lub JPG.


Posty powiązane

Kategorie: Fotospacery Konkursy

O autorze


Komentarze & Dyskusja

Dodaj komentarz