FS_logo_white_19.02.15n

to wspólne dzieło grupy zapaleńców – miłośników zwiedzania i pasjonatów fotografii. W ramach Fotospacerów i innych kreowanych przez nas wydarzeń przekazujemy zarówno wiedzę o oglądanych miejscach i zabytkach, jak i uczymy konkretnych technik fotograficznych. Przede wszystkim jednak dzielimy się naszą pasją do fotografowania i spacerowania z aparatem w dłoniach!Co nas wyróżnia

 

Unikalne dwa w jednym

Każdy z naszych Fotospacerów łączy tradycyjnie pojmowane zwiedzanie, wraz prezentacją pasjonujących historii oglądanych miejsc, niezwykłych anegdot i faktów, oraz warsztaty fotograficzne, za każdym razem skupione wokół innych zagadnień praktycznych i technicznych. Uczestnicy czasami skarżą się nam, że nie mogą się zdecydować, co w danym momencie robić – słuchać ciekawych opowieści przewodniczek, czy odejść nieco dalej w poszukiwaniu ciekawego kadru.

Olbrzymi zakres odbiorców

Relacje i zdjęcia z organizowanych przez nas wydarzeń znaleźć można na wielu portalach, blogach i galeriach internetowych. Są wśród nich portale technologiczne, są pisma i portale o tematyce fotograficznej, ale jest wśród nich również wiele mediów miejskich. Najważniejszą grupą publikacji są jednak spontaniczne relacje uczestników – na blogach, w galeriach i portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Google+, Flickr albo Instagram.

 

Szaleństwa na mrozie


Puszczaliśmy bańki przy 20-stopniowym mrozie. A co!

Zabawy z zapałkami


Urządzamy też pokazy ogniowe w różnych ciekawych miejscach.

Jak na Dzikim Zachodzie


Pojedynek na szybkość ustawiania ostrości? Nie ma sprawy!

Malowanie światłem


Komu, komu domalować skrzydła albo koronę?

 

To chyba jedyne zdjęcie, na którym jesteśmy razem, bo… zazwyczaj znajdujemy się po drugiej stronie aparatu! Od lewej: Karina Sękowska, Agnieszka Zuzga, Weronika Kołacz, Tomek Kulas, Tomek Domański i Arek Uriasz. Agnieszka i Weronika to nasze przewodniczki z Warszawskiej Fabryki Spacerów. Na zdjęciu nie ma jednak Asi, Jarka i Wojtka, którzy weszli w skład zespołu później, więc chyba czas zrobić nowe zdjęcie…


 

Nasi dotychczasowi Partnerzy

 

Garnitur szyty na miarę

Każdy Fotospacer, każde Fotowarsztaty opracowywane są we współpracy z naszymi partnerami. Dopasowujemy je idealnie do produktów, jakie chcemy wspólnie promować. 

Współpracują z nami: Przyjaciele Fotospacery.pl