Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski 2017! PERŁY WRACAJĄ!!!

Tomek Kulas 2 lutego 2017

Panasonic_Perły_PolskiMamy fantastyczną informację! W tym roku znów odbędzie się konkurs na pięć fotograficznych pereł Polski – pięć przepięknych, niezwykłych, fotogenicznych miejsc, do których wybierzemy się potem na Fotospacer! Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski 2017 startują już niebawem, więc już myślcie o miejscach, które chcielibyście zgłosić do konkursu. Szczegóły wkrótce!

 

 

Dzięki współpracy z firmą Panasonic już niedługo nasza perłowa łódź wypływa znowu w Polskę. I to od Was będzie zależało, gdzie popłyniemy! Dlatego nie możemy przestać się uśmiechać i nucimy sobie pod nosem…

 

 

Pamiętacie, jak to wszystko wyglądało przy pierwszej edycji „Pereł” w 2015 roku? Najpierw zgłaszaliście nam swoje kandydatury na miejsca, które warto odwiedzić z aparatem, potem głosowaliście i wybieraliście te, do których pojedziemy. Wygrały… totalne niespodzianki, co w niezwykły sposób pokazało nam, że w tym konkursie nie warto stawiać na „pewniaków” i że niezwykle mocno liczy się mobilizacja lokalnych społeczności.

 

Panasonic_Lumix_logo

 

W 2015 roku wygrały trzy miasta i dwie krainy geograficzne: Barczewo, Iłża, Radom oraz Dolina Chochołowska i Góry Stołowe. I wszędzie tam byliśmy później na Fotosapcerach. I… było genialnie!

 

d

 

W tym roku będzie podobnie, choć wprowadzimy też drobne zmiany (żeby nie popaść w rutynę 😉 ). Bardzo ważne jest też to, że przez te dwa lata radykalnie zmieniły się aparaty Panasonic Lumix, które będą towarzyszyć nam na każdym Fotospacerze. Tak jak poprzednio, najlepsze zdjęcie z wszystkich pięciu Fotospacerów będzie też dodatkowo wyróżnione wspaniałą nagrodą – zaawansowanym aparatem fotograficznym marki Panasonic!

 

A zatem niebawem ruszamy z konkursem i szczegółowymi informacjami. Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski 2017 startują za parę dni, myślcie już nad perłowymi kandydaturami! 😉

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz