Panasonic Lumix: Fotograficzne perły Polski 2017! Warto wiedzieć, że…

Tomek Kulas 15 lutego 2017

Dziękujemy Wam za każde zgłaszane miejsce! I prosimy o więcej! Mamy też DWIE NOWE, WAŻNE INFORMACJE. 

 

W tym wpisie nie będziemy już tak szczegółowo omawiać całego projektu i konkursu o nazwie „Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski”. Zrobiliśmy to już w poprzednim wpisie, do którego Was odsyłamy.

 

ALE… 😉

 

Mamy dwie rzeczy, które chcieliśmy dopowiedzieć!

 

Miejsca, które były już zgłoszone w 2015 roku

 

Wszystkie miejsca zgłoszone w 2015 roku widnieją już na naszej mapie, którą współtworzą wszyscy, którzy zgłaszają nam swoich kandydatów na Fotograficzne Perły Polski. Widać je w postaci czarnych „fotospacerowych ludzików”.

 

To dobra informacja dla wszystkich zainteresowanych szukaniem niezłych miejscówek fotograficznych, ale jest też pewien problem. Miejsca zgłoszone w 2015 roku nie będą brać udziału w naszym tegorocznym konkursie na Fotograficzne Perły Polski 2017. Dlatego zachęcamy – jeśli jakieś miejsce jest zaznaczone na mapie, lecz w 2015 roku nie zostało „Perłą”, a wy chcielibyście, by ponownie przystąpiło do konkursu – zgłoście je na nowo! Czarny ludzik zmieni się w ludzika zielonego, a to miejsce weźmie udział w tegorocznych zmaganiach o miano Fotograficznej Perły Polski.

 

Nowość – nagrody dla zgłaszających miejsca!

 

Nie robiliśmy tego w 2015 roku, ale chcemy to zrobić obecnie – będziemy nagradzać 😉 Nagrody otrzymają oczywiście osoby, które zgłoszą te pięć miejsc, które na drodze publicznego głosowania zostaną Fotograficznymi Perłami Polski 2017. Nie będą to jakieś strasznie cenne rzeczy, raczej drobne upominki, ale możemy zagwarantować, że sprawią Wam radość 😉

 

Zostało nieco ponad 2 tygodnie

na zgłaszanie kandydatów na „Perły”.

Dajcie im szansę!

 

 


Formularz zgłoszenia


Panasonic Lumix: Fotograficzne perły Polski 2017


PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE!Prosimy o dołączenie zdjęcia** zgłaszanego miejsca.

Oświadczam, że zdjęcie wolne jest od roszczeń osób trzecich.
Mam ukończone 18 lat i akceptuję Regulamin konkursu.
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.Wyświetl DUŻĄ MAPĘ wraz z listą zgłoszonych już miejsc.


* Jeśli możesz, podaj współrzędne geograficzne zgłaszanego miejsca (np. 52°13'56″N 21°00'30″E), ale nie jest to konieczne.
** Uwaga, zdjęcie powinno mieć co najmniej 800 pikseli w podstawie, a jego wielkość nie powinna przekraczać 300 KB. Plik w formacie JPEG lub JPG.


Posty powiązane

Kategorie: Konkursy

O autorze


Dodaj komentarz