To Ty wybierz miejsca, w których urządzimy Fotospacery! [AKTUALIZACJA!!!]

Tomek Kulas 30 kwietnia 2015

II_ETAP_2

UWAGA!!! Przedłużamy II etap konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski do 5 maja!

Przyszła nareszcie pora, by przejść do II etapu konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski! To bardzo przyjemny etap – proste głosowanie, w których to właśnie od Was zależy, w których miejscach urządzimy w tym roku pięć niepowtarzalnych Fotospacerów!

 

Głosowanie jest bardzo proste i dostępne dla wszystkich, którzy mają swoje konta na portalu społecznościowym Facebook. Wystarczy kliknąć „Lubię to!” pod każdym z pięćdziesięciu wybranych przez nas kandydatów, który jest dla Was interesujący. Innymi słowy, można głosować na dowolną liczbę miejsc (od 0 do 50), natomiast oczywiście każdy głosujący na każde miejsce zagłosuje maksymalnie tylko jeden raz (właśnie dlatego korzystamy z głosowania za pomocą Facebooka).

II_ETAP_3

Po kliknięciu „Lubię to” zmieni się liczba umieszczona w „dymku” po prawej stronie od przycisku polubienia. W tych pięciu miejscach, które zdobędą najwięcej polubień, urządzimy Fotospacery z aparatami Panasonic Lumix – proste!

LOGO-PANASONIC

Jeśli chcecie wiedzieć, jak przebiegał wcześniejszy, I etap konkursu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski!, to zachęcamy do rzucenia okiem na ten wpis. Efektem I etapu konkursu jest ta mapa, na której odnotowaliśmy ostatecznie 66 niepowtarzalnych zgłoszeń, z których 50 przeszło do II etapu konkursu. I to właśnie pomiędzy tymi miejscami rozegra się teraz walka o to, gdzie urządzimy pięć Fotospacerów.

 

 

Głosowanie na wybrane miejsca

trwa do 5 maja 2015 roku

i odbywa się

 

na TEJ STRONIE!

 

Wszystko zależy od Was i od Waszych głosów!

 

perly_logo_NN

 

Posty powiązane

Tagi:

O autorze


Komentarze & Dyskusja

Dodaj komentarz