Najlepsze zdjęcia Pierwszego Fotospaceru Warszawa NAJ ze smartfonami firmy Samsung

Tomek Kulas 2 kwietnia 2015

1_Aneta Mikulska

Jak zawsze długo naradzaliśmy się, jak zawsze głosy były mocno podzielone, a głosowanie burzliwe. Ale udało się! Oto mini-galeryjka aż 10 najlepszych – zdaniem szanownego jury – zdjęć wykonanych podczas pierwszego Fotospaceru ze smartfonami firmy Samsung Polska w ramach cyklu Warszawa NAJ!

 

Zwyciężyła fotografia wykonana przez Anetę Mikulską, której serdecznie gratulujemy!!! Co ciekawe, zwycięskie zdjęcie wykonane zostało smartfonem Samsung Galaxy A5.

 

Drugie miejsce zajęło zdjęcie wykonane przez Andrzeja Topczewskiego, przy czym warto zauważyć, że – mimo ogromnej liczby zdjęć przysłanych po Fotospacerze – w „Top 10” znalazły się oprócz niego jeszcze dwa inne zdjęcia Andrzeja. Tym większe gratulacje!

 

Trzecie miejsce to fotografia, której autorem jest Piotr Gliga – to nazwisko (choć z różnymi imionami…) również pojawia się trzykrotnie w pierwszej dziesiątce. Gratulacje!!!

 

Pierwsze trzy miejsca tradycyjnie nagradzamy możliwością bezpłatnego wydrukowania dowolnego zdjęcia w zaprzyjaźnionej z nami Drukarni Wolskiej. Pierwsze miejsce to wydruk w formacie A2, drugie – A3+, a trzecie – A3.

 

Czemu zatem pokazujemy aż 10 fotografii? Chcielibyśmy – oczywiście za zgodą autorów, których prosimy od razu o przysłanie nam plików w jak największej rozdzielczości – zorganizować z nich mini wystawę w przemiłej kawiarence Znak Zapytania, przy której – jak pamiętacie – kończyliśmy nasz pierwszy Fotospacer z cyklu Warszawa NAJ. To będzie pierwsza wystawa fotograficzna Fotospacery.pl! I z całą pewnością nie ostatnia!

 

A oto galeria wszystkich wyróżnionych zdjęć:

[g-gallery gid=”2254″]

Posty powiązane

Kategorie: Fotospacery Konkursy

O autorze


Dodaj komentarz