Warszawa Naj po raz czwarty! Fotospacer z firmą Samsung – ZAPISY!

Tomek Kulas 27 maja 2015

Kontynuujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!

 

Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

 

MIEJSCE:

Tym razem zapraszamy na Fotspacer po NAJnowocześniejszej ulicy Woli – Bema, na którym dowiemy się między innymi, gdzie mieszkała Irena Sendlerowa, poznamy dzieje wolskiego Kopernika i historię poszukiwania ukrytego skarbu, a także obejrzymy kolorową i mocną w treści uliczną galerię.

 

Prowadzić nas będą przewodniczki: Agnieszka Zuzga z Warszawskiej Fabryki Spacerów oraz gościnnie Katarzyna Uchowicz – historyk sztuki..

 

Czas:

– 14 czerwca 2015 roku

– wyruszamy o 15.00

– spacer trwać będzie około 2,5 godziny

 

SPRZĘT:

Do dyspozycji po raz kolejny będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie 😉 Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć 😉

 

Planujemy też oczywiście niezwykle fotogeniczne niespodzianki!

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś każda z osób testujących smartfony firmy Samsung będzie mogła zatrzymać po Fotospacerze kartę Micro SD (8 GB) ze zdjęciami.

 

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Patronami medialnymi Fotospaceru są: DigitalFotoVideo, Chip.pl i Okno na Warszawę

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz