Warszawa NAJ po raz drugi! Fotospacer z firmą Samsung

Tomek Kulas 13 kwietnia 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kontynuujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę. Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy.

Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

Tym razem odwiedziliśmy NAJgłośniejszą ulicę Pragi Północ czyli Stalową! Na naszym Fotospacerze poczuliśmy klimat miasta z początku XX wieku, zobaczyliśmy dawny bazar Pachulskiego, poznaliśmy historię miejscowej huty oraz poszukaliśmy starych reklam. Jak zawsze prowadziły nas Agnieszka Zuzga i Weronika Kołacz, wspaniałe przewodniczki z Warszawskiej Fabryki Spacerów, a tym razem pomagał im również najsłynniejszy mieszkaniec Stalowej – Stefan Wiechecki „Wiech”.

Do dyspozycji mieliśmy aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my traktowaliśmy je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo wzięliśmy też ze sobą… kijki do selfie 😉 Była świetna zabawa! Jak zawsze na Fotospacerach, można było również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym, sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga nieźle zaskoczyły wielu Uczestników tego spaceru 😉

Dokładniejsza relacja wkrótce! Na razie zapraszamy do fotorelacji, jaką opublikowaliśmy w postaci albumu na naszym Fanpage’u. Zaczynają też już powoli spływać do nas zdjęcia przysłane przez Uczestników spaceru, które publikujemy w tym albumie.

Posty powiązane

Kategorie: Fotospacery Relacja

O autorze


Dodaj komentarz