Warszawa NAJ po raz siódmy! Fotospacer z firmą Samsung – ZAPISY!

Tomek Kulas 27 sierpnia 2015

Kontynuujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!

 

Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

 

MIEJSCE:

Tym razem zapraszamy na Fotspacer po NAJcichszej ulicy Bemowa (a dokładniej: Boernerowa) – Grotowskiej!

Na naszym spacerze po Boernerowie będzie bardzo podmiejsko, mimo że nie wyjedziemy z miasta. Obejrzymy zagubione w zieleni stare drewniane domki i posłuchamy o niezwykłych losach ich pierwszych właścicieli. Dowiemy się też, jak kiedyś działała na tym osiedlu poczta bez listonoszy, a także będziemy mieć szansę spojrzeć wysoko górę ku niebu, patrząc na mknące po nim stalowe ptaki 😉

Prowadzić nas będzie przewodniczka Weronika Kołacz z Warszawskiej Fabryki Spacerów.

 

Czas:

– 13 września 2015 roku

– wyruszamy o 15.00

– spacer trwać będzie około 3 godziny

 

SPRZĘT:

Do dyspozycji po raz kolejny będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie 😉 Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć 😉

 

Planujemy też oczywiście niezwykle fotogeniczne niespodzianki!

 

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś te osoby, które będą testowały smartfony firmy Samsung po raz pierwszy, otrzymają od nas dodatkowo kartę Micro SD (8 GB)!

 

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Patronami medialnymi Fotospaceru są: DigitalFotoVideo, Chip.pl i Okno na Warszawę

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz