Warszawa Naj po raz trzeci! Fotospacer z firmą Samsung – ZAPISY!

Agnieszka Zuzga 24 kwietnia 2015

Kontynuujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!

 

Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

 

MIEJSCE:

Tym razem zapraszamy na Fotspacer po NAJczystszej ulicy Ochoty – Filtrowej, na którym odwiedzimy piękne eleganckie kamienice i posłuchamy o nietuzinkowych losach ich mieszkańców.  Zobaczymy, między innymi dom, w którym ukrywał się Władysław Szpilman, „Mały Belweder”, a także miejsce, gdzie polscy Tatarzy planowali przed wojną budowę meczetu. A wszystko to wśród przepięknej miejskiej zieleni 🙂

 

Prowadzić nas będą przewodniczki: Weronika Kołacz z Warszawskiej Fabryki Spacerów oraz gościnnie Katarzyna Uchowicz – historyk sztuki..

 

Czas:

– 10 maja 2015 roku

– wyruszamy o 15.00

– spacer trwać będzie 2,5-3 godziny

 

SPRZĘT:

Do dyspozycji będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie 😉 Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć 😉

 

Planujemy też oczywiście niespodzianki!

 

Dodatkowo pierwsze 20 chętnych osób (ogólnie planujemy spacerować w grupie około 50-osobowej) może też wziąć udział w specjalnym, praktycznym szkoleniu z fotograficznych aspektów wykorzystania tabletu, na przykładzie urządzeń Samsungów Tab S. Do tego kawa, herbata i coś słodkiego. Niestety, z uwagi na praktyczny charakter tego warsztatu nie możemy zaprosić do udziału w nim wszystkich chętnych.

 

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś każda z osób testujących smartfony firmy Samsung będzie mogła zatrzymać po Fotospacerze kartę Micro SD (8 GB) ze zdjęciami.

 

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Patronami medialnymi Fotospaceru są: DigitalFotoVideo, Chip.pl i Okno na Warszawę

Posty powiązane

O autorze


Komentarze & Dyskusja

  Sebastian 24 kwietnia 2015, 13:46

  Jeśli chcecie czegoś więcej dowiedzieć się o Samsungu:
  [Tu był link, który usunęliśmy – Fotospacery.pl]
  Pytanie czy w takiej sytuacji chcecie Samsunga nosić na pasku?

  ODPOWIEDZ
  Tomek Kulas 24 kwietnia 2015, 18:21

  Sebastianie dziękujemy za komentarz. Nie uznajemy w nim tylko jednej rzeczy – wykorzystywania naszego portalu do reklamowania treści na innym portalu. Tak się po prostu nie robi, takie komentarze są na wielu portalach usuwane automatycznie.

  ODPOWIEDZ
  Sebastian 25 kwietnia 2015, 12:00

  Panie Tomku, nie wiem czy raczył Pan zapoznać się z treścią artykułu, w którym jest informacja, że osoby pracujące (na linii produkcyjnej) dla Samsunga umierają na raka. Firmy Samsung to nie interesuje specjalnie, jak widzę Państwa organizujących fotospacery też. Nie rozumiem przedkładania interesu własnego nad dobro innych ludzi choćby mieszkali setki mil stąd. Też nie rozumiem powodów, dla których usunął Pan link. Proszę nie pisać o tym jak o reklamie.
  Może potencjalni uczestnicy Państwa spacerów wykażą się większą wrażliwością i obiektywizmem czy chcą używać urządzeń Samsunga czy nie gdy produkujący je ludzie są krzywdzeni.
  Mam nadzieję, że znajdą się ci którzy informacje na ten temat mimo Pana niechęci znajdą i w taki czy inny sposób do nich się ustosunkują.

  ODPOWIEDZ
  Tomek Kulas 26 kwietnia 2015, 11:00

  Panie Sebastanie, wytłumaczyłem, dlaczego usunąłem link, więc nie będę tego powtarzał. Tak się po prostu nie robi. Usunięcie linku nie ma nic wspólnego z treścią artykułu, do którego odsyłał.
  Jeśli natomiast chodzi o zarzuty pod adresem firmy Samsung – po pierwsze nie jesteśmy tą firmą, po drugie nie jesteśmy w stanie zweryfikować stawianych jej zarzutów. Zasada domniemania niewinności i nie skazywania nikogo na podstawie samych oskarżeń obowiązuje również w tym przypadku.
  Fotospacery współpracują z wieloma różnymi firmami. I dalej będą współpracować we wszystkim, co jest pozytywne. A taka niewątpliwie jest akcja wspólnego odkrywania piękna mniej lub bardziej nieznanych zakątków Warszawy, jaką realizujemy wspólnie z firmą Samsung.

  ODPOWIEDZ
  Sebastian 27 kwietnia 2015, 18:08

  Nie trafiło do mnie Pana tłumaczenie. Nikt bezpodstawnie nie postawił zarzutów firmie, z którą Państwo współpracujecie. Ludzie, którzy pracowali dla Samsunga chorują na raka i zostało to udowodnione. Nie musi Pan więc pisać mi formułki o „zasadzie domniemania niewinności” gdyż nijak ma się do prawdy.
  Jeśli pisze mi Pan, że nie interesuje Pana nic ponad to co może dać Panu dana firma bez względu na uczciwość i przejrzystość działań to trudno mi w to uwierzyć.
  Czy wpierw „odkrywać piękno” czy też wpierw zatroszczyć się o innych ludzi?
  Każdy odwołuje się do własnego sumienia.

  ODPOWIEDZ

Dodaj komentarz