Warsztaty fotografii studyjnej z tabletami Samsung Tab S2 – ZAPISY!

Tomek Kulas 3 października 2015

Zapraszamy Was na zupełnie nowe warsztaty fotografii studyjnej, które realizujemy wspólnie z firmą Samsung Polska! Zajmiemy się fotografią w profesjonalnie wyposażonym studio, ale ważną rolę w tych warsztatach pełnić będą również tablety Samsung Tab S2.

 

Plan:

Tym razem, inaczej niż na poprzednich warsztatach studyjnych, które organizowaliśmy, nie będziemy uczyć podstaw pracy z oświetleniem studyjnym (choć będziemy je wykorzystywać). Zamiast tego skupimy się na wykonaniu kilku konkretnych inscenizacji studyjnych, zarówno z udziałem modelki, jak i uczestników warsztatów. Będzie to okazja do nauczenia się wykonywania oryginalnych, naprawdę niebanalnych zdjęć portretowych i sprzętowych, a w niektórych przypadkach nawet portretowych i sprzętowych równocześnie 😉

Chcemy też na tych warsztatach pobawić się techniką malowania światłem, traktując ją między innymi jako oryginalny sposób wykonywania zdjęć sprzętowych, lecz nie tylko. Równocześnie chcemy zaprezentować wam techniki malowania światłem właśnie z wykorzystaniem tabletu lub smartfona!

 

To jeszcze nie wszystko! Tablet, jako narzędzie dla fotografa, zostanie zaprezentowany na tych warsztatach jeszcze w kilku innych ważnych zastosowaniach, takich jak zdalne sterowanie aparatem, a przede wszystkim narzędzie do szybkiej, ale efektownej obróbki wykonanych zdjęć. Finałem warsztatów będzie konkurs na najciekawiej przeprowadzoną edycję wykonanych podczas warsztatów fotografii, a nagrodami w tym konkursie będą przydatne powerbanki firmy Samsung.

Sprzęt:

Do dyspozycji będziemy mieli kilkanaście egzemplarzy najnowszego, zaawansowanego tabletu firmy Samsung – Tab S2. Już choćby z tego względu warto w tych warsztatach uczestniczyć – to jedne z najlepszych tabletów, jakie są obecnie w sprzedaży, zarówno pod względem wydajności, jak i rewelacyjnego ekranu. A to niebagatelna zaleta podczas oceny i edycji zdjęć.

Korzystać będziemy również z aparatów fotograficznych firmy Samsung.

 

Czas:

Warsztaty fotografii studyjnej z tabletami Samsung Tab S2 odbędą się 24 października, począwszy od godziny 16.30.

 

Trwać będą około 3,5 godziny.

 

W czasie warsztatów dostępne będą słodkie przekąski, kawa, herbata, woda i napoje.

 

Miejsce:

Warsztaty odbędą się w ogromnym, świetnie położonym studio fotograficznym Cukry, ul. Ogrodowa 31/35 (drugie piętro).

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Udział w warsztatach jest oczywiście BEZPŁATNY!

 

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie poniższego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Posty powiązane

O autorze


Dodaj komentarz