Witajcie!

Tomek Kulas 23 marca 2015

FS_logo_white_19.02.15nNasz pierwszy oficjalny wpis… W pierwszym dniu oficjalnego działania strony www.fotospacery.pl, choć przecież jako grupa działamy już… od 2013 roku!

 

Ale tak jakoś się złożyło, że nigdy nie było czasu na to, by popracować nieco nad przygotowaniem tej strony, zawsze tak naprawdę liczyły się dla nas – i nadal się liczą! – przede wszystkim sprawy bieżące. Fotospacery.pl przede wszystkim żyją chwilą i tą chwilą zawsze jest spotkanie z Wami, przygotowywanie nowych projektów, a także oglądanie wspaniałych zdjęć z tych wydarzeń, które niedawno się skończyły.

 

W międzyczasie sporo się już tego wszystkiego wydarzyło, sporo nazbierało się zdjęć i relacji, które warto by było umieścić na naszym portalu. Zaczęliśmy już to robić i systematycznie będziemy „łatać dziury” z naszej przeszłości, cały czas skupiając się jednak przede wszystkim na tym, co obecne i co jeszcze przed nami.

 

Ten rok jest z wielu względów dla nas przełomowy, dlatego cieszymy się, że będzie się to objawiać również poprzez zaistnienie naszego własnego portalu.

 

Dziękujemy Wam za wszystkie wspólnie spędzone chwile!

 

I prosimy: bądźcie z nami!

Posty powiązane

Kategorie: Inne Ogłoszenie

Tagi:

O autorze


Komentarze & Dyskusja

  Jarosław Macierewicz 23 marca 2015, 22:14

  Jestem z Wami chyba od początku 🙂 I nie zamierzam przestać 🙂
  Dopinguję mocno 🙂
  Pozdrawiam, Jarek.

  ODPOWIEDZ
  anna malkowicz 24 marca 2015, 07:06

  Super. Fajnie wygląda. Czekam na relacje.

  ODPOWIEDZ
  Tomek 24 marca 2015, 08:31

  Oto dwa pierwsze, HISTORYCZNE komentarze 😉 Aniu i Jarku, dziękujemy!

  ODPOWIEDZ
  Dawid 24 marca 2015, 08:44

  Świetnie, że Fotospacery tak dobrze się rozwijają i można teraz wygodnie oglądać zdjęcia – bardzo ładna strona. Może w kwietniu ponownie uda nam się z Wami pospacerować 🙂
  Pozdrawiamy – Ania i Dawid

  ODPOWIEDZ
  Tadek Rojewski 24 marca 2015, 14:40

  Z przyjemnością spełnimy tę prośbę – będziemy z Wami.

  ODPOWIEDZ
  Andrzej Por 24 marca 2015, 22:59

  Oj, już parę ładnych FotoSpacrów razem przeszliśmy i myślę że będzie ich jeszcze nieskończona ilość. 3 mam kciuki za całą super ekipę i spacerujmy tak dalej.

  ODPOWIEDZ

Dodaj komentarz