Zbieramy zdjęcia na aukcję dla Schroniska w Korabiewicach! Wspólna akcja Epson i Fotospacery.pl

Tomek Kulas 27 stycznia 2016

Kochani Fotospacerowicze! Chcielibyśmy Was bardzo gorąco zaprosić do udziału w NIEZWYKLE WAŻNEJ akcji. Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach, a przede wszystkim jego Mieszkańcy, zmagają się bowiem z prawdziwą katastrofą. Ostatnia zmiana pogody i dodatnie temperatury spowodowały roztopy, więc psiaki z niżej położonych boksów dosłownie stoją łapkami w zimnej, brudnej wodzie.

Sami zobaczcie, co tam się stało! Teren Schroniska położony jest na gliniastym terenie, więc woda nie wsiąka w grunt. Jedyną możliwością zaradzenia kolejnym zalaniom jest wybudowanie drogi, jednak jej koszt przekracza możliwości Korabek. Zgodnie z wyceną ekspertów potrzeba aż 70 000 zł! Musimy tu wspomnieć, że Korabiewice nie dostają funduszy z żadnej gminy i liczą tylko na swoich Przyjaciół! Na Was!

 

Dlatego wspólnie z firmą Epson chcemy zorganizować tę specjalną akcję, a właściwie AUKCJĘ! I to nie byle czego, bo zdjęć, które wydrukujemy dzięki bezinteresownej pomocy firmy Epson, na udostępnionych przez nią najwyższej klasy drukarkach fotograficznych. Wszystkich Was, którym los zwierzaków nie jest obojętny, prosimy gorąco o przesłanie nam jednego, specjalnie wybranego zdjęcia, które szczególnie cenicie i o którym sądzicie, że może się spodobać innym. Wydrukowane w formacie A4 fotografie zostaną wystawione na aukcjach na portalu Allegro, a zysk z tych aukcji w całości trafi do schroniska.

 

Jak wybrać zdjęcie? Tematyka jest dowolna (jedynie poza erotyką – to uprości kwestię wystawiania aukcji), warto zatem wybrać ze swoich zdjęć to jedno, które Waszym zdaniem spodoba się potencjalnym kupującym. Ze względu na wielkość wydruku prosimy, aby zdjęcie przysłane było w formacie JPEG (przy zachowaniu jak najlepszej jakości), w rozdzielczości ok. 3500×2500 pikseli (8–9 mln pikseli). Prosimy też, aby na zdjęciu nie było żadnych znaków wodnych czy podpisów.

 

Oczywiście każde zdjęcie, które wydrukujemy, zostanie przez nas przed wystawieniem na aukcję ręcznie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora! Zastrzegamy także, że przesłane pliki będą wykorzystane wyłącznie w celu zorganizowania tych jednorazowych, unikalnych aukcji. Oprócz podpisu autora na wydruku znajdzie się także informacja, na jakim modelu drukarki firmy Epson dokonany został wydruk, a także nasze serdeczne podziękowanie dla nabywcy fotografii.

 

Zdjęcia prosimy nadsyłać na adres: fotospacery.pl@gmail.com

 

Cenę wyjściową, w porozumieniu z Fundacją Viva – opiekunem Schroniska w Korabiewicach – ustaliliśmy na 20 PLN, choć po cichu liczymy, że dzięki Waszym wspaniałym zdjęciom uda się wylicytować na rzecz biednych psiaków jeszcze wyższe sumy. Fundacja prześle zwycięzcom aukcji wylicytowane prace, my zaś na bieżąco, w tym wydarzeniu (i nie tylko), będziemy informować Was o postępach całej akcji.

 

 

IMG_0107

Nigdy tego nie robiliśmy, ale tym razem prosimy: lajkujcie i udostępniajcie informację o tym wydarzeniu. I z góry – w imieniu biednych psiaków – ogromnie serdecznie dziękujemy Wam za zdjęcia i za wszelką okazaną pomoc!!!

Posty powiązane

Kategorie:

Tagi:

O autorze


Dodaj komentarz